• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини

Тривають виїзні особисті прийоми громадян керівництвом ГУДМС у Дніпропетровської області

Розмір шрифту

Оцінка роботи з населенням є одним із найважливіших факторів оцінки діяльності органів державної влади

Детальніше... →

На Запоріжжі щодня зростає кількість бажаючих оформити внутрішній паспорт нового зразка

Розмір шрифту

В Запорізькій області кожного дня збільшується кількість бажаючих отримати внутрішній паспорт нового зразка. Так, станом на 5 лютого в області подали документи на оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки вже 407 16-річних запоріжців.

Детальніше... →

В Миколаєві проведено спільну нараду по обговоренню питань щодо державної реєстрації права власності на житло

Розмір шрифту

04 лютого 2016 року в приміщенні УДМС України в Миколаївській області  відбулась спільна нарада з начальником Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Романом Возняком.

Детальніше... →

На Закарпатті вже є перші власники ID-карток

Розмір шрифту

4 лютого  в Ужгородському  міському секторі ГУДМС України в Закарпатській області вручили перші паспорти громадянина України у вигляді ID-картки. З рук заступника голови облдержадміністрації Олександра Петіка та начальника міграційної служби краю Ігоря Михайлишина документи нового зразка отримали троє 16-річних ужгородців. Аби отримати внутрішній паспорт , його власники пройшли через процедуру верифікації (підтвердження) особи. Це є нововведенням у процедурі видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Детальніше... →

Урочисте вручення 16 – річним громадянам Фастівщини паспортів громадянина України у вигляді ID-карток

Розмір шрифту

03 лютого  відбулось урочисте вручення 16-річним мешканцям Фастівщини  паспортів громадянина України нового зразка у вигляді пластикової ІD-картки. У присутності керівництва району, місцевих ЗМІ та громадськості документи нового зразка вручив юним громадянам начальник районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Київській області Володимир Волошин. Перших власників нового паспорта України вітали  посадовці району і міста. Головним побажанням юнакам та дівчатам стало – бути гідними громадянами своєї держави,  здатними будувати власне майбутнє у сучасній європейській державі.

Детальніше... →

На Івано-Франківщині здійснюються заходи, спрямовані на досягнення готовності виконувати завдання з надання адмінпослуг відповідно до змін у законодавстві

Розмір шрифту

 Як відомо, 29 грудня минулого року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Відповідно до положень цього Закону повноваження у сфері реєстрації місця проживання громадян делегуються виконавчим органам місцевого самоврядування. Іншими словами, органом реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці з 4 квітня будуть виконавчі органи сільської, селищної чи міської ради.

Детальніше... →

16-ти річним жителям Одещини урочисто вручили перші ID-картки

Розмір шрифту

2-3 лютого 2016 року 16-ти річним жителям Одещини керівники територіальних підрозділів Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області урочисто вручали перші паспорти громадян України у вигляді пластикової картки (ID-картка). 

Детальніше... →

За підсумками навчання 12 працівників Управління ДМС України в Сумській області отримали сертифікати про підвищення мовної підготовки

Розмір шрифту

Днями  12 працівників Управління ДМС України в Сумській області отримали сертифікати про підвищення мовної підготовки по вивченню англійської мови з поглибленим вивченням технічних (спеціальних) термінів.  

Детальніше... →

Начальник ВЦОД міграційної служби Чернігівщини роз’яснила кореспондентові обласного радіо порядок оформлення біометричних документів

Розмір шрифту

2 лютого  начальник відділу централізованого оформлення документів УДМС України  в Чернігівській області Вікторія Сенюк розповіла кореспондентові Чернігівського обласного радіо про умови оформлення та видачі  паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними особи. 

Детальніше... →

На Волині затримали нелегальних мігрантів із фальшивими документами.

Розмір шрифту

Працівники Управління державної міграційної служби України у Волинській області спільно із поліцейськіми виявили трьох нелегальних мігрантів з підробленими печатками у паспортах.

Детальніше... →