• Органи влади
  • Партнери
Важлива інформація для вимушених переселенців з Криму та сходу

Новини

В Одесі надано роз’яснення щодо змін документування громадян України

Розмір шрифту

24 жовтня регіональним телерадіокомпаніям «ГРАД», «РІАК», представниками Головного управління ДМС України в Одеській області надано роз’яснення щодо змін документування громадян України з 1 жовтня поточного року.

Детальніше... →

В Одесі роз’яснювали законодавство щодо отримання статусу біженця

Розмір шрифту

23 жовтня в Одесі начальник відділу по роботі з біженцями ГУ ДМС України в Одеській області Максименко А.В. надав роз’яснення законодавства щодо процедури отримання статусу біженця регіональній телерадіокомпанії «7-канал «РІАК».

Детальніше... →

На Полтавщині відбувся тематичний семінар для адміністраторів ЦНАПів

Розмір шрифту

23 жовтня на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг» для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій, міськрайвиконкомів.

Детальніше... →

В Харкові урочисто вручили паспорти громадянина України

Розмір шрифту

20 жовтня відбулось урочисте вручення паспортів громадянина України обдарованим учням п’ятьох загальноосвітніх шкіл Червонозаводського району м. Харкова.

Детальніше... →

В Управлінні ДМС України в Миколаївській області підвели підсумки роботи за 9 місяців 2014 року

Розмір шрифту

23 жовтня відбулось засідання колегії щодо підведення підсумків роботи за 9 місяців 2014 року УДМС України в Миколаївській області за участю керівників територіальних підрозділів.

Детальніше... →

У Борзнянському районному секторі міграційної служби відбувся виїзний особистий прийом громадян

Розмір шрифту

22 жовтня начальник Управління ДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець провела виїзний особистий прийом громадян у Борзнянському районному секторі.

Детальніше... →

В Одесі відбулась нарада щодо взаємодії ГУ ДМС України в Одеській області з ЦНАПами

Розмір шрифту

22 жовтня в Одесі відбулась нарада під керівництвом міського Голови Труханова Г.Л. щодо удосконалення механізму взаємодії між територіальними підрозділами Головного управління ДМС України в Одеській області з територіальними центрами надання адміністративних послуг.

Детальніше... →

З 5 листопада Великобританія змінить правила отримання візи інвестора

Розмір шрифту

З 5 листопада 2014 року у Великобританії зміняться правила отримання візи інвестора, зокрема мінімальний розмір інвестицій в британську економіку буде збільшено з одного мільйона фунтів стерлінгів до двох. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ Великобританії.

Детальніше... →

В Одесі проводяться заходи щодо адресної допомоги вимушеним переселенцям

Розмір шрифту

Протягом тижня в Одесі під головуванням заступника голови облдержадміністрації Калинчука С.В. відбулися заходи щодо проблемних питань з виконання постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 05 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та № 509 « Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

Детальніше... →

В Київській області підвели підсумки роботи за 9 місяців 2014 року

Розмір шрифту

16 жовтня в Бориспільському РВ УДМС України в Київській області відбулась підсумкова нарада за результатами роботи Управління упродовж 9 місяців 2014 року. У нараді під головуванням начальника Управління Пустовіта Олексія Олександровича взяли участь заступник начальника Підручний Степан Іванович, керівники структурних і територіальних підрозділів.

Детальніше... →