• Органи влади
  • Партнери

Новини

Начальник районного відділу міграційної служби Запоріжжя відвідала збори Координаційної ради юристів

Розмір шрифту

На минулому тижні відбулися збори Координаційної ради юристів при управлінні праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському району міста Запоріжжя, на які від міграційної служби була запрошена  начальник  Ленінського РВ у місті Запоріжжя УДМС України в Запорізькій області Пономаренко Ірина Михайлівна.

Детальніше... →

Лідер групи Brutto (колишній «Ляпис Трубецкой») Сергій Михалок та його продюсер Антон Азізбекян отримали посвідки на постійне проживання в Україні.

Розмір шрифту

25 травня Голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний вручив посвідки на постійне проживання лідеру групи Brutto (колишній «Ляпис Трубецкой») Сергію Михалку та його продюсеру Антону Азізбекяну.

Детальніше... →

Начальник УДМС України в Миколаївській області прийняв участь у круглому столі з питання проведення в Миколаївській області заходів щодо мобілізації

Розмір шрифту

21 травня 2015 року у приміщенні прокуратури Центрального району міста Миколаєва проведено круглий стіл з питання проведення заходів мобілізації щодо розшуку, приводу та притягнення до кримінальної відповідальності громадян Миколаївської області за ухилення від призиву за мобілізацією.

Детальніше... →

Начальник УДМС Хмельниччини взяв участь у засіданні по розробленню Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку на 2015-2017 роки

Розмір шрифту

Днями, в приміщенні Хмельницької облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з розробленням Плану заходів із реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 роки під керівництвом очільника облдержадміністрації Михайла Загородного.

Детальніше... →

З Чернівців до ПТПІ «Журавичі» передали громадянина Азербайджану

Розмір шрифту

Внаслідок перевірочних заходів на території найбільшого в регіоні Калинівського ринку працівники УДМС в Чернівецькій області виявили громадянина Азербайджану. Вказаний громадянин А., всупереч прийнятому раніше рішенню про примусове повернення та заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки, наміру покидати Україну не мав та всіляко ухилявся від виконання припису міграційників.

Детальніше... →

На Херсонщині відбувся круглий стіл питань життєдіяльності вимушених переселенців

Розмір шрифту

Заступник начальника Управління- начальник відділу з питань громадянства,реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України УДМС Дмитро Іванов  взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Шляхи вирішення проблемних питань в життєдіяльності вимушено переміщених осіб, які перебувають на території Херсонської області».

Детальніше... →

В Чернігові вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Розмір шрифту

22 травня минає 154-річниця перепоховання Тараса Шевченка в Україні. Саме цього дня прах великого українця,   за його заповітом, було перевезено із Санкт-Петербурга та перепоховано на Чернечій горі, що у Каневі Черкаської області.

Детальніше... →

У міграційній службі є мобільна станція для оформлення біометричних документів

Розмір шрифту

21 травня, за дорученням Прем’єр-міністра України, Державна міграційна служба України ввела в дослідну експлуатацію мобільне робоче місце для оформлення біометричних документів. Цей пристрій призначений для оформлення документів громадян, яким терміново необхідно виїхати за кордон, але через стан здоров’я або фізичні вади вони не можуть особисто звернутися до підрозділу міграційної служби.

Детальніше... →

Львівська міграційна служба долучилась до святкування Дня вишиванки

Розмір шрифту

Напередодні свята керівництво служби вийшло з пропозицією відзначити загальнонаціональний День вишиванки, здійснюючи прийом у вишитих сорочках. Пропозиція була винятково добровільною.

Різномаїття вишиванок у підрозділах та службах  ГУ ДМС України у Львівській області щиро тішило і самих працівників і людей, які прийшли отримати послуги. Цього дня у службі було значно більше добрих посмішок, що із сторони відвідувачів, що із сторони фахівців служби.

Що для вас вишиванка? Чому так важливо її одягати в такі дні? Що вона змінює? Й над такими запитаннями сьогодні думали у Львівській міграційній службі:

- Цьогоріч співпали два свята: День вишиванки і Вознесіння Христове. Подвійний привід одягнути таку знакову для українця вишивану сорочку.

- Приємно одягнути вишиванку на свята, підтримати традицію, що існує в Україні з діда-прадіда.

- Вишиванка дає відчуття національної ідентичності. Сьогодні вишиті сорочки одягають українці всього світу.

- Іти містом на роботу, коли навколо чимало людей у вишитих сорочках… Це дає почуття єдності.

- Одягаю вишиванку тому, що саме так себе відчуваю, ідентифікую сьогодні, коли в Україні гинуть люди. Хоча я є етнічним росіянином, я українець не лише за громадянством, а й за духом…

- Коли навколо багато людей у вишиванках, відчуваєш себе частиною великого українського народу.

Традиції, що існують серед українців віками, жили і живуть тому, що ще є ті, хто не дає їм згаснути. Сьогодні таких виявилось чимало серед працівників Львівської міграційної служби.

На Буковині приймали відвідувачів у вишиванках

Розмір шрифту

Працівники Управління ДМС в Чернівецькій області приєдналися до загальноукраїнського Дня вишиванки та вийшли 21 травня на роботу в національних строях. Патріотичну акцію підтримали також працівники територіальних підрозділів міграційної служби Буковини. Не відставали від міграційників й відвідувачі, серед яких цього дня можна було побачити цілі родини у вишиванках.

Детальніше... →