• Органи влади
  • Партнери

Новини

Верховний комісар ОБСЄ відвідала Закарпаття

Розмір шрифту

На Закарпатті з дводенним робочим візитом перебував Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс. 30 червня  вона зустрілася із заступником голови ОДА Михайлом Рівісом.

Детальніше... →

День молоді із паспортами громадянина України

Розмір шрифту

Цьогоріч, 28 червня у сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради відбулись урочистості, присвячені Дню Конституції України.

Детальніше... →

Розширена нарада з питання проведення на території Житомирщини спільної прикордонної операції «Кордон-2015»

Розмір шрифту

На минулому тижні в Управлінні ДМС України в Житомирській області  пройшла розширена нарада з питання проведення на території Житомирщини

спільної прикордонної операції «Кордон-2015».

Детальніше... →

В Одесі відзначили День Конституції України

Розмір шрифту

Державне свято «День Конституції України» колектив ГУ ДМС України в Одеській області відзначив культурно-просвітницькою екскурсією в м. Вілково Одеської області.  Захід відбувся за підтримки профспілкового комітету ГУ ДМС України в Одеській області.

Детальніше... →

За високий професіоналізм та з нагоди 19-ї річниці Конституції України працівників міграційної служби Чернігівщини нагороджено Подяками

Розмір шрифту

27 червня, під час проведення робочої наради, начальник УДМС України в  Чернігівській області Ксенія Лук’янець оголосила колегам Наказ Голови Державної міграційної служби України від 18.06.2015 № 473-к про нагородження 2-ох працівників Управління Подякою Державної міграційної служби України.

Детальніше... →

В закарпатському Перечині до Дня Конституцї вручили перші паспорти

Розмір шрифту

До Дня Конституції у Закарпатському місті Перечин урочисто вручили паспорти громадянина України особам, які досягли шістнадцятирічного віку. Святковий захід пройшов в залі засідань Перечинської районної ради за участі представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості. Присутніх зі святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Василь  Поприк, міський голова Мирослава  Гуранич.  Начальник Перечинського РС ГУ ДМС Людмила Сінєльнікова спільно з керівником районного Центру надання адміністративних послуг Євгенією Кибзою вручили перші документи юним жителям Перечинщини. Людмила Сінєльнікова зазначила, що  паспорт громадянина України – це символічна путівка в доросле життя, де не буває прав без обов’язків.

Детальніше... →

В Чернігівській області розпочалася спільна прикордонна операція «Кордон-2015»

Розмір шрифту

З 15 червня до 31 серпня 2015 року в Чернігівській області проводиться спільна прикордонна операція «Кордон-2015». Мета заходу – протидія нелегальній міграції, оперативне реагування  на активізацію протиправної діяльності на державному кордоні та інших  завдань у сфері забезпечення прикордонної безпеки.

Детальніше... →

У День Конституції України чернігівців об’єднало «Родинне коло»

Розмір шрифту

28 червня, у рамках відзначення Дня Конституції України, у Чернігові відбулася благодійна акція «Родинне коло Чернігівщини», спрямована  на підтримку родин загиблих учасників Революції гідності та у зоні проведення антитерористичної операції».  У заході  взяли участь голова  Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Микола Звєрєв,  народний депутат України Олександр Кодола, начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець, керівники установ та організацій області, представники громадськості  мешканці та гості міста. 

Детальніше... →

Представники обласного апарату міграційної служби Сумщини прийняли участь у заходах з нагоди 19-ї річниці Конституції України

Розмір шрифту

28 червня у Сумах з нагоди 19-ї річниці прийняття головного Закону країни відбулись заходи, до яких долучились представники Управління ДМС України в Сумській області. 

Детальніше... →

Начальник УДМС Хмельниччини взяв участь у селекторній нараді Хмельницької ОДА

Розмір шрифту

Днями, в приміщенні Хмельницької облдержадміністрації відбулась селекторна нарада під керівництвом Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Детальніше... →