• Органи влади
  • Партнери

Новини

Сергій Радутний попередив керівників обласних управлінь про відповідальність

Розмір шрифту

24 квітня відбулося розширене засідання колегії Державної міграційної служби України за участю керівників територіальних органів та структурних підрозділів. Під час засідання колегії розглянуто роботу міграційної служби у першому кварталі 2014 року за основними напрямками роботи.

Детальніше... →

Представники ГУДМС України в Харківській області взяли участь у прямому ефірі обласного телебачення

Розмір шрифту

16 квітня начальник Управління у справах біженців Заяць Н.О. та головний спеціаліст відділу громадянства Панцир І.Д. взяли участь у програмі «Громадська експертиза», яка виходить в ефірі Харківської обласної Державної телерадіокомпанії.

Детальніше... →

У Луцьку для кримчан за Великоднім святкуванням влаштували зустріч-знайомство

Розмір шрифту

21 квітня у Луцьку для переселенців із Криму влаштували Великоднє святкування. За святковим столом вони мали нагоду познайомитись та поспілкуватись між собою, а також із лучанами.

Детальніше... →

За даними Управління ДМС України в Чернівецькій області в обласному центрі мешкає близько 2,4 тисяч іноземних громадян

Розмір шрифту

За даними Управління ДМС України в Чернівецькій області, близько 2,4 тисяч іноземних громадян мешкає в обласному центрі. З них 1342 особи – постійно та 1041 – тимчасово.

Детальніше... →

В Управлінні ДМС України в Полтавській області підбили підсумки роботи за І квартал 2014 року

Розмір шрифту

В приміщенні Управління ДМС України в Полтавській області під керівництвом начальника Управління Шостака С.Б. відбулась нарада з керівниками територіальних підрозділів.

Детальніше... →

В Харкові відбулась робоча зустріч керівництва ГУДМС України в області з регіональним представником УВКБ ООН в Білорусі, Молдові та Україні Олдріхом Андрисеком

Розмір шрифту

18 квітня в приміщенні ГУДМС України в Харківській області відбулась робоча зустріч керівництва міграційної служби з представником УВКБ ООН в Білорусі, Молдові та Україні Олдріхом Андрисеком. Від ГУДМС України в Харківській області у заході взяли участь начальник Управління Гузь В.В. та заступник начальника Управління Чирик О.Ю.

Детальніше... →

На Буковині безпритульний інвалід, який кілька років жив у лікарні, отримав паспорт громадянина України

Розмір шрифту

Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство, 65-літньому Іванові Гуменку вручив начальник Управління ДМС України в Чернівецькій області Віталій Вербицький. Для безпритульного інваліда без обох ніг, який більше 4 років фактично жив у Чернівецькій обласній лікарні швидкої допомоги, це стало справжнім великоднім подарунком. Адже разом із паспортом людина отримала право на пенсію та належний медичний супровід у обласному геріатричному пансіонаті.

Детальніше... →

В Польщі відбулась робоча зустріч, що сприятиме практичному впровадженню планів у наближенні міграційної політики України до європейських стандартів

Розмір шрифту

З 7-12 квітня головний спеціаліст відділу по роботі з біженцями Управління у справах біженців ГУДМС України в місті Києві Валерій Чуйко відвідав Республіку Польща (м. Варшава) з робочим візитом. Під час якого здійснив навчальний візит до Департаменту у справах іноземців та іноземців Міністерства внутрішніх справ Республіки Польща, а також взяв участь у другій частині тренінгу «Віч-на-віч» модуля «Техніка проведення співбесіди» в рамках проекту «Ініціатива підвищення якості системи надання притулку в країнах Східної Європи та Південного Кавказу».

Детальніше... →

Працівники Управління ДМС України в Сумській області долучились до акції по збору коштів онкохворим дітям

Розмір шрифту

Працівники УДМС України в Сумській області взяли участь у Єпархіальній благодійній акції «До світлого дня – світлі вчинки» зі збору коштів для лікування онкохворих дітей Сумщини, розмістивши у приміщенні Управління скриньку для пожертвувань.

Детальніше... →

Громадяни Молдови зможуть безкоштовно обміняти радянські паспорти на молдавські посвідчення особи

Розмір шрифту

Громадяни Республіки Молдова, які є власниками ще радянських паспортів, зможуть безкоштовно їх обміняти на молдавські посвідчення особи. Процедура обміну паспортів повинна завершитися 1 вересня 2014 року.

Детальніше... →