• Органи влади
  • Партнери

Новини

В УДМС Хмельниччини підвели підсумки роботи за I квартал 2015 року

Розмір шрифту

22 квітня в приміщенні Хмельницького міського відділу відбулась нарада по підведенням підсумків роботи Управління ДМС Хмельниччини за I квартал поточного року під керівництвом начальника Управління Олега Панькова, участь у якій взяли керівники структурних та територіальних підрозділів служби.

Детальніше... →

Начальник міграційної служби Запоріжжя в прямому ефірі розповів про надання адмінпослуг жителям сходу

Розмір шрифту

Начальник УДМС України в Запорізькій області Олександр Харіна взяв участь в інтерактивному телевізійному ток-шоу в прямому ефірі під назвою «По суті» на ТРК «Запоріжжя». Головною темою програми стало обговорення проблем, з якими стикаються переселенці із зони воєнного конфлікту, які зараз перебувають в Запорізькій області.

Детальніше... →

Начальник УДМС Вінницької області на прес-конференції висвітив міграційні процеси

Розмір шрифту

Під час прес-конференції, яка відбулася в прес-центрі Департаменту інформаційної політики облдержадміністрації, начальник Управління ДМС України у Вінницькій області Наливайко Б.О. доповів про міграційну ситуацію на Вінниччині та повідомив, що в області постійно проживають 11 315 іноземців та осіб без громадянства, 35 біженців та 21 особа, що потребує додаткового захисту в українське суспільство. 4 іноземця здійснили інвестицію  в економіку України понад 100 тис. доларів (США) та тривалий час працюють в області.

Детальніше... →

В Одесі проведено розширене засідання колегії ГУ ДМС України в Одеській області

Розмір шрифту

23 квітня відбулося розширене засідання колегії Головного Управління ДМС України в Одеській області. Відкрив колегію в.о. начальника ГУ ДМС України в Одеській області Пасулько В.В.

Детальніше... →

Працівники міграційної служби Вугледара завітали до школярів

Розмір шрифту

23 квітня працівники Вугледарського МС ГУ ДМС України в Донецькій області  провели з учнями Вугледарської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 урок із предмету «Правознавство». Як відомо, одним із важливих завдань загальної середньої освіти в Україні є формування правосвідомості та правової культури учнівської молоді. Вирішення цього завдання покладається на відповідні предмети в основній та старшій школі, насамперед на курс «Людина і світ».

Детальніше... →

В Чернігові у ході профілактичних заходів виявлено неправомірне розміщення реклами щодо отримання закордонного паспорта

Розмір шрифту

Державна міграційна служба України постійно закликає населення не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення біометричних паспортів за підвищеними тарифами. Голова міграційної служби Сергій Іванович Радутний у своїх зверненнях до громадян неодноразово наголошував, що жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше... →

На Херсонщині проведено нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС

Розмір шрифту

В міграційній службі Херсонщини, під керівництвом начальника Управління Оксани Яковенко, відбулася нарада за участю керівників структурних та територіальних підрозділів, а також юриста Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату Дмитра Бондара.

Детальніше... →

На Львівщині відповідальніше ставляться до зберігання паспортів та активніше впорядковують реєстрацію місця проживання

Розмір шрифту

У першому кварталі видача паспортів громадян України залишається в межах минулорічної. У 2015 році їх видано 12 863. У І кварталі 2014 року – 13 147. Різниця становить всього 284 документа.

Детальніше... →

Заступник начальника міграційної служби Рівного розповіла про оформлення дитячих закордонних документів

Розмір шрифту

21 квітня заступник начальника Рівненського МВ УДМС України в Рівненській області Оксана Рябчук розповіла кореспонденту рівненського радіо "Рівне – ФМ" про організацію документування біометричними паспортами дітей.

Детальніше... →

У Харкові провели навчальний семінар на тему біженців

Розмір шрифту

21 квітня 2015 року в приміщенні ГУДМС України в Харківській області відбувся навчальний семінар, на якому були розглянуті питання надання статусу біженця іноземцям та толерантного ставлення до мігрантів.

Детальніше... →