• Органи влади
  • Партнери
Важлива інформація для вимушених переселенців з Криму та сходу

Новини

В Харкові обговорили питання вдосконалення роботи ЦНАП

Розмір шрифту

29 жовтня в Харкові відбулась нарада в форматі круглого столу на тему: «Стан надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через ЦНАП: обмін досвідом, обговорення проблем та перспективи їх подолання».

Детальніше... →

Керівник Городоцького РС УДМСУ взяв участь у засіданні колегії РДА

Розмір шрифту

У приміщенні Городоцької райдержадміністрації відбулось чергове  засідання колегії з метою аналізу роботи щодо забезпечення належного стану проживання переселенців. Участь у засіданні взяли керівник районного сектору Управління державної міграційної служби Хмельниччини Михайло Роженко, голова Городоцької РДА Олександр Воротний, представники управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації, а також адміністратори ЦНАП.

Детальніше... →

Начальник міграційної служби Запоріжжя на телебаченні говорив про євроінтеграцію України

Розмір шрифту

29 жовтня на ТРК «Запоріжжя» відбувся запис програми «Відкрита студія», у якому взяв участь начальник УДМС України в Запорізькій області Олександр Харіна.

Детальніше... →

У Прилуках начальник міграційної служби Чернігівщини Ксенія Лук’янець провела особистий прийом громадян

Розмір шрифту

Третю середу поспіль начальник Управління ДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець проводить в районних секторах  виїзний особистий прийом громадян. Так, 15 жовтня Ксенія Вікторівна зустрічалась із жителями Новгород-Сіверщини, 22-го – із мешканцями Борзнянщини, а 29-го – начальник Управління провела прийом у Прилуках.

Детальніше... →

Йорданія змінила правила транзитного в’їзду

Розмір шрифту

Іноземні туристи, які прибувають в міжнародний аеропорт Аммана з метою подальшого транзиту протягом 24 годин, будуть зобов'язані оплачувати збір в розмірі 40 йорданських динарів або 56 доларів, що еквівалентно вартості оформлення звичайної візи.

Детальніше... →

Іноземці зможуть отримати електронну візу в Азербайджан через туристичні агентства

Розмір шрифту

Іноземні туристи зможуть отримати електронну візу в Азербайджан через туристичні агентства. Про це повідомили в Міллі Меджлісі Азербайджану.

Детальніше... →

На Миколаївщині спостерігач ОБСЄ перевірив організацію розміщення вимушених переселенців

Розмір шрифту

28 жовтня в Миколаєві відбулась зустріч начальника УДМС України в області Володимира Іванова із спостерігачем Організації з безпеки та співробітництва в Європі Борисом Кецманом.

Детальніше... →

На Волині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Розмір шрифту

28 жовтня, з нагоди 70-ої річниці визволення України від німецьких окупантів, на Меморіалі вічної слави відбулась панахида в пам'ять за загиблими солдатами, покладання квітів до пам'ятнику невідомому солдату та молитва за загиблими.

Детальніше... →

В Київській області привітали з 90-річчям колишнього начальника паспортного столу Бородянського РВ

Розмір шрифту

27 жовтня керівництво УДМС України в Київській області та особовий склад Бородянського РВ  привітали колишнього начальника паспортного столу Бородянського районного відділу внутрішніх справ Київського облвиконкому Марію Андріївну Яковенко з досягненням 90-річчя.

Детальніше... →

У Житомирі вшанували пам’ять героїв-визволителів України від німецько-фашистських загарбників

Розмір шрифту

28 жовтня  на Житомирщині відзначили 70-ту річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день по всій країні вшановують подвиг наших дідів та прадідів, які боронили рідну землю від ворогів у роки Другої світової війни.

Детальніше... →