• Органи влади
  • Партнери

Новини

У Краматорську відбулось засідання з координації роботи по забезпеченню прав дітей переміщених із окупованої території

Розмір шрифту

26 листопада у Краматорську відбулось засідання робочої групи з координації роботи по забезпеченню прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа дітей, переміщених із тимчасово окупованої території та території, які тимчасово не контролюються українською владою. Засідання групи було проведено з метою підвищення ефективності захисту прав і законних інтересів дітей даної категорії, вдосконалення системи взаємодії органів і структур, на які законодавством покладено здійснення заходів із охорони прав дітей.

Детальніше... →

На Волині за круглим столом говорили як протидіяти торгівлі людьми

Розмір шрифту

У Волинській області продовжується реалізація проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні" у партнерстві з Координатором проектів ОБСЄ в Україні. 

Детальніше... →

На Сумщині виявлено одразу сімох нелегальних мігрантів

Розмір шрифту

24 листопада працівниками Великописарівського районного сектору Управління ДМС України в Сумській області, спільно з працівниками Сумського прикордонного загону, затримано сімох іноземців – порушників міграційного законодавства. В ході перевірочних заходів встановлено, що четверо дорослих та троє неповнолітніх громадян Таджикистану знаходяться на території області без документів, які могли б підтвердити законність їх перебування.

Детальніше... →

Держслужбовці ГУ ДМС України в Одеській області підвищують кваліфікацію за професійною програмою «Англійська мова у професійній діяльності»

Розмір шрифту

23 листопада 2015 року розпочався семінар з підвищення кваліфікації  державних службовців Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області,  за професійною програмою «Англійська мова у професійній діяльності». Держслужбовці міграційної служби склали вступне тестування, за результатами якого всі слухачі отримали гарні оцінки.

Детальніше... →

У Харкові документували дітей-сиріт

Розмір шрифту

25 листопада 2015 року Комінтернівським РВ ГУДМС України в Харківській області були видані паспорти громадян України для виїзду за кордон сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. 

Детальніше... →

На Рівненщині відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми

Розмір шрифту

25 листопада в приміщені Рівненської обласної державної адміністрації під головуванням заступника ОДА Олександра Савчука  та координатора  проектів ОБСЄ в Україні Олександра Кириленка відбулось засідання  круглого столу з питань поширення національного  механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії  торгівлі людьми. Захід проводився у відповідності до програми міжвідомчого моніторингового візиту до регіону моніторингової групи, до складу якої увійшли  представники центральних органів виконавчої влади, МОМ в Україні та Міжнародного жіночого правозахисного центру " Ла Страда – Україна". Органи виконавчої влади та громадські організації  представляли члени обласної координаційної ради з питань сімї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сімї та протидії торгівлі людьми. Активну участь в засіданні  круглого столу взяла головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції УДМС України в Рівненській області Вікторія Бедринська.

Детальніше... →

Начальник міграційної служби Запоріжжя говорив по телебаченню про новий онлайн-сервіс та впровадження ID-паспортів

Розмір шрифту

24 листопада в ефірі програми «День.Тема» на запорізькому телеканалі «TV5» начальник управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області Олександр Леонідович Харіна розповів про новий онлайн-сервіс ДМС, біометричні та ID-паспорти.

Детальніше... →

На Волині відбулась нарада по питаннях внутрішніх переселенців

Розмір шрифту

Керівник УДМС України у Волинській області Іван Войцешук прийняв участь у засіданні  обласного регіонального штабу по питаннях соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше... →

В Управлінні ДМС України в Житомирській області відбулася апаратна нарада по підсумках службової діяльності за 10 місяців роботи

Розмір шрифту

В УДМС України в Житомирській області підвели підсумки роботи міграційної служби за 10 місяців 2015 року.

Детальніше... →

Територіальні підрозділи Маріуполя та Красноармійська працюватимуть у день виборів

Розмір шрифту

У зв’язку з проведенням чергових виборів депутатів місцевих рад та міських голів у містах Маріуполь та Красноармійськ, 29 листопада поточного року, територіальні підрозділи ГУ ДМС України в Донецькій області зазначених міст будуть працювати у день виборів.

Детальніше... →