• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини

У Житомирі відбулася розширена колегія УДМС в області за підсумками трьох місяців службової діяльності

Розмір шрифту

28 квітня в Управлінні ДМС України в Житомирській області відбулася розширена колегія по підсумках трьох місяців службової діяльності, за участю державного підприємства «Документ», Громадського ради при УДМС, представників засобів масової інформації.

Детальніше... →

На дніпропетрощині підвели підсуки роботи міграційної служби за 1 – квартал 2016 року

Розмір шрифту Цього тижня в актовій залі Кіровського відділення поліції Дніпропетровського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області відбулася розширена нарада для керівників структурних та територіальних підрозділів ГУДМС України в Дніпропетровській області.

Детальніше... →

У Головному управлінні Національної поліції в Київській області відбулась відео-селекторна нарада

Розмір шрифту

На виконання вимог доручення Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, у Головному управлінні Національної поліції в Київській області, 28 квітня цього року відбулась відео-селекторна нарада щодо стабілізації оперативної обстановки в Україні.

Детальніше... →

В УДМС Вінницької області підводили підсумки роботи та нагородили ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Розмір шрифту

28 квітня в Управлінні ДМС України у Вінницькій області під керівництвом начальника Бориса Наливайка відбулася підсумкова нарада за результатами роботи основних організаційних напрямків діяльності цього року.

Детальніше... →

В Миколаєві підведено підсумки роботи УДМС України в Миколаївській області за І квартал 2016 року

Розмір шрифту

28 квітня року відбулась розширена нарада за підсумками роботи Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області за І квартал 2016 року за участю керівників територіальних підрозділів.

Детальніше... →

В Головному управлінні міграційної служби Києві проаналізували роботу зі зверненнями громадян у 1 кварталі 2016 року

Розмір шрифту

Одним із найважливіших завдань міграційної служби України було і залишається налагодження ефективного діалогу з громадськістю, своєчасне та якісне надання інформаційної допомоги співгромадянам, іноземцям та особам без громадянства. Працівники служби усвідомлюють, що за кожним усним чи письмовим зверненням стоїть людина, якій у конкретній життєвій ситуації потрібна допомога.

Детальніше... →

В УДМС Хмельниччини відбулась розширена нарада для керівників територіальних підрозділів служби

Розмір шрифту

27 квітня в приміщенні Хмельницького міського відділу відбулась розширена нарада для керівників структурних та територіальних підрозділів служби під керівництвом виконуючого обов'язки начальника Управління ДМС Сергія Дорофеєва та заступника начальника-начальника відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Миколи Янчишина.

Детальніше... →

У Кельменцях відкрили пам’ятник на честь загиблих «чорнобильців»

Розмір шрифту

Урочисте відкриття пам’ятника ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС відбулося в районному центрі Кельменці, що на Буковині. Встановлення меморіалу було ініційоване обласними та районними громадськими організаціями «Чернівецьке обласне об’єднання «Чорнобильці Буковини» та «Чорнобильці Кельменеччини».

Детальніше... →

На Буковині підбили підсумки роботи за 1-й квартал

Розмір шрифту

Результатам роботи УДМС у Чернівецькій області за 1-й квартал 2016 року була присвячена підсумкова нарада за участі начальника Управління Віталія Вербицького, заступника Валерія Попова, членів Колегії УДМС області, керівників територіальних та структурних підрозділів.

Детальніше... →

На Київщині відбулось розширене засідання колегії

Розмір шрифту

Під керівництвом голови Київської ОДА Максима Мельничука 27 квітня ц.р. відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступники голови обласної адміністрації, керівники структурних підрозділів, голови райдержадміністрацій, мери міст. Також завітали на захід голова Київської обласної ради Ганна Старикова та представники депутатських фракцій облради.

Детальніше... →