• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини

Працівники УДМС України в Рівненській області виявляли іноземців-порушників у місцевих вузах

Розмір шрифту

26 травня працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України в Рівненській області спільно з працівниками ГУ НП в Рівненській області здійснили перевірку наявності ліцензії на навчання іноземних студентів у Національному Університеті водного господарства та природокористування та ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний Університет" імені Степана Дем`янчука.

Детальніше... →

Начальник УДМС України в Полтавській області взяв участь у виїзному спільному засіданні колегії обласної державної адміністрації

Розмір шрифту

26 травня в залі засідань Пирятинської районної ради відбулося виїзне спільне розширене засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку з порядком денним: 

Детальніше... →

В Чернівцях проаналізували роботу з протидії нелегальній міграції

Розмір шрифту

Т.в.о. начальника Віктор Пислар, начальник відділу у справах іноземців, осіб без громадянства Едуард Дудкевич, начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Олександр Карнась за участі фахівці територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області провели семінар з питань протидії нелегальній міграції.

Детальніше... →

Керівник міграційної служби Рівненщини розповіла про біометричні паспорти в програмі «Гість студії» на місцевому телебаченні

Розмір шрифту

25 травня в програмі  «Гість студії» Рівненської  телекомпанії "Сфера-ТВ" взяла участь Лілія Драпчинська – начальник УДМС України в Рівненській області. 

Детальніше... →

На Рівненщині триває операція "Кордон-2016" по виявленню нелегальних мігрантів

Розмір шрифту

На Рівненщині триває основний етап спільної прикордонної операції "Кордон-2016". 

Детальніше... →

В Чернівцях радилися щодо протидії нелегальній міграції

Розмір шрифту

Начальник відділу у справах іноземців, осіб без громадянства Едуард Дудкевич та начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області Олександр Карнась провели нараду щодо спільних заходів з протидії нелегальній міграції з представниками Чернівецького прикордонного загону, ЧНУ ім. Ю.Федьковича, Буковинського державного медичного університету та Чернівецької філії НТУ Харківського політехнічного університету.

Детальніше... →

Перший заступник начальника міграційної служби Чернігівщини Володимир Рудницький провів робочу зустріч з селищним головою смт Варва

Розмір шрифту

18 березня під у ході робочого візиту до  Варвинського районного     сектору УДМС України в Чернігівській області Володимир Рудницький зустрівся з Варвинським селищним головою Валентиною Саверською-Лихошвою. Під час  зустрічі Володимир Олександрович ознайомив Валентину Василівну з Комплексною програмою з розвитку міграційної політики   районного сектору  УДМС України в Чернігівській області.

Детальніше... →

ГУ ДМС України в Донецькій області попереджує: обережно - шахраї

Розмір шрифту

Співробітники Головного управління ДМС України в Донецькій області продовжують реєструвати непоодинокі випадки вчинення шахрайських дій на території області. Сучасні види шахрайств вражають своєю безпосередністю та водночас надзвичайною винахідливістю. Поряд із добре продуманими махінаціями існують прості схеми «розводу» громадян. Так, на сьогоднішній день у Донецькій області жертвами найчастіше стають мешканці, які проживають у зоні проведення АТО (м. Донецька, м. Макіївки, м. Горлівки, м. Торезу, м. Сніжного) та просто довірливі люди, пенсіонери. Так, зловмисники використовують різноманітні види шахрайських дій, а саме:

Детальніше... →

На Дніпропетровщині підвели підсумки роботи Головного управління ДМС за напрямами діяльності структурних підрозділів та обговорили проблемні питання в організації роботи

Розмір шрифту На початку тижня у ГУДМС України в Дніпропетровській області під головуванням начальника Сергія Калініченка проведено нараду серед керівників та представників структурних підрозділів. 

Детальніше... →

В Управлінні ДМС України в Житомирській області проведені навчання з працівниками територіальних підрозділів УДМС

Розмір шрифту

23 травня в обласному Управління ДМС проведені навчання по функціональній підготовці з працівниками територіальних підрозділів УДМС.

Детальніше... →