• Органи влади
  • Партнери

Новини

В Одесі відбулась оперативна нарада Місії EUBAM щодо захисту кордонів України та Молдови

Розмір шрифту

17 квітня в Одесі, в приміщені штаб-квартири EUBAM, відбулась оперативна нарада щодо реалізації проектного плану стовно операції «Ольвія» та захисту кордонів України та Молдови. У заході взяли участь представники Міністерства доходів та зборів України,  ДПСУ, УБНОН МВС України, Департаменту карного розшуку МВС України, Національного центрального бюро ІНТЕРПОЛу в м.Києві, Митної служби Республіки Молдови, Генеральної прокуратури Республіки Молдови, Національної податкової та митної адміністрації Угорщини, Румунської прикордонної поліції, МВС Республіки Італії, Польщі, Словаччини, Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Від ГУ ДМС України в Одеській області участь прийняв начальник Управління у справах біженців та іноземців Ткачук О.В.

Детальніше... →

На Житомирщині вручили паспорти громадянина України школярам з Бердичева

Розмір шрифту

16 квітня у місті Бердичеві відбулось урочисте вручення паспортів громадянина України по досягненню 16-річчя вихованцям бердичівської загально-освітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів. Вручення перших паспортів молодим бердичівлянам провела завідувач Бердичівського районного сектору Управління ДМС України в Житомирській області Наталія Паламарчук.

Детальніше... →

Керівництво міграційної служби Тернопільщини привітало дітей з Великоднем

Розмір шрифту

В переддень свята Воскресіння Христового керівництво Управління ДМС України в Тернопільській області привітало вихованців спеціальної школи для дітей з особливими освітніми потребами.

Детальніше... →

В Харківській області документували паспортами засуджених громадян

Розмір шрифту

5 квітня дванадцять засуджених Первомайської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№117) отримали паспорти громадянина України.

Детальніше... →

Призначено нового начальника ГУДМС України в Харківській області

Розмір шрифту

17 квітня, наказом голови ДМС України С.І. Радутним, на посаду начальника ГУДМС України в Харківській області призначено Гузя В’ячеслава Валерійовича. Новопризначеного керівника Головного управління представив колективу начальник Управління юридичного забезпечення ДМС України – Чурсін Олександр Вікторович.

Детальніше... →

На Кам’янеччині провели екскурсію для сімей-переселенців з Криму

Розмір шрифту

У зв'язку із ситуацією яка склалася на півострові Крим, свій тимчасовий прихисток сім’ям-переселенцям надала Кам'янеччина.

Детальніше... →

У Брусилові відбулось засідання робочої групи щодо підготовки до Президентських виборів

Розмір шрифту

16 квітня завідувач Брусилівського районного сектору УДМС України в Житомирській області Валентина Терен взяла участь у засіданні постійно діючої робочої групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Реєстру виборців Брусилівської райдержадміністрації.

Детальніше... →

У Миколаєві відбувся семінар-навчання для адміністраторів Центрів надання адмінпослуг

Розмір шрифту

16 квітня у Миколаєві пвідбувся навчальний семінар для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій, міськвиконкомів на тему: «Актуальні питання політики держави у наданні адміністративних послуг». У заході взяла участь головний спеціаліст відділу паспортної роботи, громадянства  та реєстрації фізичних осіб УДМС України в Миколаївській області Ільницька С.М.

Детальніше... →

У Брусилові відбулась робоча зустріч із працівниками районного підрозділу кримінально-виправної інспекції з питань міграційного законодавства

Розмір шрифту

15 квітня завідувачем Брусилівського районного сектору УДМС України в Житомирській області проведено робочу зустріч із працівниками районного підрозділу кримінально-виправної інспекції.

Детальніше... →

У Львові відбувся семінар-консультація з питань застосування міграційного законодавства в роботі з дітьми іноземців, які мають українське походження

Розмір шрифту

У Львові відбувся семінар-консультація з питань особливостей застосування міграційного законодавства в роботі з дітьми іноземців, які мають українське походження. Захід провела Оксана Чорноус, головний спеціаліст відділу імміграційної роботи Департаменту у справах біженців та іноземців ДМС України. У семінарі взяли участь представники всіх територіальних підрозділів міграційної служби Львівської області, спеціалісти Головного управління, керівники відділів Управління по роботі з іноземцями.

Детальніше... →