• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини

23 лютого відбулася восьма сесія Чернігівської обласної ради сьомого скликання

Розмір шрифту

23 лютого 2017 року, відбулося засідання восьмої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання.   Провів пленарне засідання очільник обласної ради Ігор Вдовенко. У сесії взяли участь голова Чернігівської  обласної державної адміністрації Валерій Куліч, заступник голови  Арсен Дідур, начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія  Лук’янець, депутати, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій області, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Детальніше... →

Закарпатським школярам розповідали про ID - паспорт

Розмір шрифту

23 лютого в Ужгороді в лінгвістичній гімназії ім.Т.Г. Шевченка відбулися загальношкільні батьківські збори, на які було запрошено і представників Головного управління ДМС України в Закарпатській області. Завідувач сектору з питань громадянства Вікторія Філіп та заступник начальника Ужгородського МВ міграційної служби краю Ірина Гапак розповіли присутнім про законодавчі нововведення, що стосуються документування паспортом громадянина України.

Детальніше... →

Головний освітянин Чернівців отримав графіки прийому з документування першим паспортом

Розмір шрифту

Заступник начальника Чернівецького міського відділу УДМС області Петро Ткачук обговорив з начальником Управління освіти міської ради Сергієм Мартинюком питання обов’язкового документування школярів, які досягли 14-річного віку та планують проходити ЗНО, паспортом громадянина України у вигляді пластикової картки.

Детальніше... →

У Києві провели навчання для спеціалістів з питань громадянства

Розмір шрифту

У столичній міграційній службі  провели навчальний семінар для спеціалістів територіальних підрозділів з питань громадянства. На зустрічі т.в.о. начальника відділу громадянства ГУДМС С.Б.Пилипчук  проаналізувала  результати роботи Головного управління за цим напрямом у 2016 році  та ознайомила присутніх із пріоритетними завданнями, які потребують посиленої уваги у поточний період.

Детальніше... →

Проведення модернізації роботи у підрозділах ДМС Одещини

Розмір шрифту

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №745 з 1 листопада 2016 року паспорти громадянина України видаються у вигляді сучасного документа – ID картки.

Детальніше... →

Розвиваємо міжнародне співробітництво України з країнами Європейського Співтовариства

Розмір шрифту

22-23 лютого цього року за ініціативи Державної міграційної служби України проведено експертні українсько-румунські консультації, в ході яких Сторони постатейно опрацювали текст Імплементаційного протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.

Детальніше... →

У місті Дніпро провели нараду – семінар серед керівників територіальних підрозділів ГУДМС

Розмір шрифту

З метою більш глибокого вивчення питання організації роботи при оформленні дозволу на імміграцію в Україну, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.12.2002 № 1983 та Постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2012 № 251, 22 лютого на базі конференц – зали ГУ ДСНС відбулась нарада – семінар для керівників територіальних підрозділів міграційної служби Дніпропетровської області.

Детальніше... →

У міграційній службі Києва відбувся черговий конкурс на зайняття вакантних посад

Розмір шрифту

22 лютого в Головному управлінні ДМС в місті Києві проведено другий у нинішньому році конкурс на зайняття вакантних посад державної служби. Конкурсна комісія, яку очолює т.в.о. начальника М.В.Войналович, визначила двох переможців із чотирьох претендентів. Після проходження передбачених законодавством перевірок вони працюватимуть у структурних підрозділах апарату ГУ ДМС.

Детальніше... →

Буковинські міграційники отримали сертифікати про прослуховування курсу з вдосконалення англійської мови

Розмір шрифту

Завідувач кафедри іноземних мов ЧНУ ім. Ю.Федьковича Володимир Кушнерик вручив сертифікати працівникам Управління ДМС у Чернівецькій області, які прослухали курс «Сучасна англійська мова» на базі університетського лінгвістичного центру.

Детальніше... →

Від сьогодні жителі Ківерцівського району Волині можуть оформити закордонний паспорт та ID-карти у себе в районі

Розмір шрифту

21 лютого на базі нового приміщення Ківрцівського районного сектора міграційної служби області відкрили робочу станцію з оформлення ID-карт  та документів  громадянина України  для  виїзду  за кордон.

Детальніше... →