• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини

Співробітники УДМС Вінниччини прийняли участь у святкуванні Дня Незалежності

Розмір шрифту

23 серпня на площі Незалежності у м. Вінниці розпочалися святкові заходи з нагоди Дня Прапора урочистим підняттям стяга. В урочистостях прийняли участь голова ОДА В. Коровій, голова обласної ради А. Олійник, Вінницький міський голова С. Моргунов, керівники департаментів та управлінь, духовенство, громадські діячі та інтелігенція.

Детальніше... →

На Буковині відзначили 25-у річницю Незалежності України

Розмір шрифту

Працівники Управління ДМС у Чернівецькій області взяли участь  в урочистостях з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. В колонні з представників крайової влади, духовенства та громадськості вони поклали квіти до пам’ятника Кобзареві, що на Центральній площі Чернівців.

Детальніше... →

В Запорізькій області іноземці продовжують оформлювати спецдозволи для виїзду до АР Крим

Розмір шрифту

В літню пору, традиційно, збільшується кількість громадян, які бажають відвідати Кримський півострів, багато серед них і іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше... →

Найкраще привітання до Дня прапора з Львівщини

Розмір шрифту

У вівторок 23 серпня 2016 року, у місті Золочеві, біля пам’ятника М.Шашкевича на площі Вічевій, святкували День Прапора. Саме в цей день завідувач та працівники Золочівського РС ГУДМС України у Львівській області вирішили незабутньо привітати молоде покоління українців – Марусин Мар’яну Володимирівну та Савчука Назарія Володимировича, оскільки 23 та 24 серпня їм виповнювалось 16 років, місцева влада зробила усе, для того, щоб цей день народження став по-справжньому особливим.

Детальніше... →

У День Державного прапора на Чернігівщині урочисто вручили паспорти громадянина України

Розмір шрифту

23 серпня майже в усіх куточках Чернігівщини відбулися урочистості приурочені  до 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного прапора. І вже за доброю традицією, цього святкового дня у кожному райцентрі області  було вручено паспорти громадянина України 16-річним  юнакам та дівчатам.

Детальніше... →

Черкаси відзначили День Незалежності

Розмір шрифту

Епіцентром подій з відзначення 25 річниці Дня незалежності України у Черкасах стала площа Слави біля Свято-Троїцького собору.

Детальніше... →

Привітання до Дня незалежності України

Розмір шрифту

 

Щиро вітаємо зі святом – Днем незалежності України!

 

Детальніше... →

23 серпня у Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Розмір шрифту

У Черкасах 23 серпня відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.

Детальніше... →

В УДМС України в Рівненській області відбулася благодійна акція під назвою «Допоможи дитині»

Розмір шрифту

23 серпня, в День Державного Прапору України, біля приміщення Рівненської міграційної служби відбулася  щорічна благодійна акція-ярмарок. За доброї традиції, започаткованої керівником служби Лілією Драпчинською, працівники Управління разом з дітьми протягом місяця власноруч готували різноманітні вироби в українському стилі, вишиванки та тематичне печиво.

Детальніше... →

23 серпня у Житомирі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Розмір шрифту

У Житомирі 23 серпня відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.

Детальніше... →