• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини

Графік роботи УДМС України в Житомирській області

Розмір шрифту

На період травневих свят Управління державної міграційної служби України в Житомирській області (вул. Пушкінська, 44, м. Житомир) буде працювати відповідно до такого графіку:

Детальніше... →

Графік роботи УДМС України в Чернігівській області на травневі свята

Розмір шрифту

У зв’язку з травневими святами відбулися зміні у графіку роботи Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області та його територіальних підрозділах

Детальніше... →

У Харкові +2 місця де можна оформити біометричні документи

Розмір шрифту

Два центра надання послуг «Прозорий офіс», відкриті районними адміністраціями у Київському та Шевченківському районах Харкова розпочали прийом заяв на оформлення біометричних документів. Відтепер мешканці цих районів можуть обирати, де оформити перший ID-паспорт – у підрозділі міграційної служби, або ж у «Прозорому офісі».

Детальніше... →

Працівники Рівненської міграційної служби привітали колегу та ліквідатора Чорнобильської АЕС з міжнародним днем пам`яті Чорнобиля

Розмір шрифту

26 квітня в Україні відзначають Міжнародний день пам`яті Чорнобиля – найбільшої аварії за всю історію ядерної енергетики як за кількістю постраждалих від її наслідків, так і за економічною шкодою.

Детальніше... →

Виявленого на Буковині грузинського “гастролера” примусово видворять за межі України

Розмір шрифту

Працівники поліції виявили в Чернівцях громадянина Грузії 1962-го року народження, якого місцеві мешканці запідозрили у вчиненні квартирної крадіжки.

Детальніше... →

В Управлінні ДМС України у Волинській області провели конкурс на заміщення вакантних у територіальних підрозділах

Розмір шрифту

25 квітня в Управлінні Державної міграційної служби України у Волинській області проведено конкурс на заняття вакантних посад головних спеціалістів Луцького та Ковельського міських відділів.

Детальніше... →

Графік роботи УДМС України в Черкаській області на період травневих свят

Розмір шрифту

На період травневих свят Управління державної міграційної служби України в Черкаській області (бульвар Шевченка, 117, м. Черкаси) буде працювати відповідно до такого графіку:

Детальніше... →

Обмін досвідом з міграційними органами Польщі

Розмір шрифту

24-27 квітня 2017 року в рамках українсько-польського проекту «Зміцнення потенціалу Державної міграційної служби України в управлінні міграційними процесами» в м. Варшава, Республіка Польща, перебувала делегація Державної міграційної служби.

Детальніше... →

Графік роботи УДМС України в Вінницькій області на період травневих свят

Розмір шрифту

Повідомляємо, що в Управлінні ДМС

встановлено вихідні дні: 29, 30 квітня,

  1 та 2 травня 2017 року.

 

 

УДМС   України у Вінницькій області.

У Путилі виявили “нелегала” з Киргизстану

Розмір шрифту

Працівники Путильського РС УДМС у Чернівецькій області спільно  з працівниками Путильського ВП Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області та ВПС «Селятин» Чернівецького прикордонного загону виявили громадянина Киргизької Республіки, який проживав без реєстрації та ухилявся від виїзду з України після закінчення строку перебування.

Детальніше... →