• Органи влади
  • Партнери
Важлива інформація для вимушених переселенців з Криму та сходу

Новини

У Новгороді-Сіверському керівництво міграційної служби в Чернігівській області провело виїзний особистий прийом громадян

Розмір шрифту

15 жовтня у Новгород-Сіверському районному секторі УДМС України в Чернігівській області відбувся виїзний особистий прийом громадян начальника Управління Ксенії Лук’янець.

Детальніше... →

На Черкащині обговорили питання взаємодії з ЦНАПами

Розмір шрифту

13 жовтня керівник Управління ДМС України в Черкаській області Іван Шапран провів робочу зустріч з заступником директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації Тамілою Лепьошкіною щодо реалізації положень розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Детальніше... →

На Івано-Франківщині обговорили питання переселенців з іноземними благодійними організаціями

Розмір шрифту

Івано-Франківську область з гуманітарною місією відвідали  представники Угорської Екуменічної Служби Допомоги, які ознайомилися з роботою Регіонального штабу та  Координаційної ради  з питань соціального забезпечення осіб, переміщених на Прикарпаття з окупованої території Криму та районів проведення антитерористичної операції.  З іноземними гостями провів зустріч Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, який детально розповів про заходи органів виконавчої влади області у вирішенні нагальних питань переселенців.

Детальніше... →

Голова ДМС України провів зустріч з головним редактором газети "Міграція"

Розмір шрифту

16 жовтня відбулася робоча зустріч Голови ДМС України Сергія Радутного із головним редактором газети «Міграція», членом колегії ДМС України Іваном Супруновським. Під час зустрічі обговорено співпрацю міграційної служби із редакцією газети в рамках підписаного договору про співробітництво.

Детальніше... →

Начальника УДМС України в Черкаській області нагородили медаллю за досягнення в професійній діяльності

Розмір шрифту

14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці в приміщенні Управління ДМС України в Черкаській області відбулось вручення нагород за досягнення в професійній діяльності.

Детальніше... →

У Києві проведено навчальний семінар з питань міграційної роботи

Розмір шрифту

У Головному управлінні ДМС України в м. Києві відбувся навчальний семінар, присвячений актуальним проблемам державної міграційної політики. Заняття для співробітників 10 районних підрозділів провели начальник управління у справах іноземців та осіб без громадянства С.М.Федорчук та керівники профільних відділів ГУ ДМС.

Детальніше... →

На Чернігівщині підбили підсумки роботи за дев’ять місяців

Розмір шрифту

13 жовтня в Управлінні ДМС України в Чернігівській області відбулась підсумкова  нарада за результатами роботи Управління упродовж 9 місяців 2014 року. У нараді під головуванням начальника Управління Ксенії Лук’янець взяли участь перший заступник начальника Володимир Рудницький, заступник начальника  Іван Ведмідь, керівники структурних та територіальних підрозділів.

Детальніше... →

Керівник міграційної служби Івано-Франківщини передав на потреби сил АТО снайперську гвинтівку

Розмір шрифту

Під час засідання Громадської Ради при УМВС в області начальник Управління ДМС України в Івано-Франківській області Сергій Саїв передав власну снайперську гвинтівку СВД командиру спеціальної роти міліції (колишній «Беркут») Василеві Віконському. Командир спецпризначенців, прийнявши зброю, висловив слова подяки та зазначив: «Служу українському народу та спецназу!».

Детальніше... →

На Хмельниччині відбувся круглий стіл щодо реалізації виборчих прав вимушених переселенців

Розмір шрифту

6 жовтня в рамках роботи інформаційно-просвітницької кампанії «Кожен голос важливий» за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив» відбувся круглий стіл на тему: «Виборчі права вимушених переселенців. Як їх реалізувати?».

Детальніше... →

На Запоріжжі вимушені переселенці зможуть реалізувати своє виборче право

Розмір шрифту

13 жовтня в Запорізькій  облдержадміністрації відбулось засідання круглого столу на тему: «Виборчі права вимушених переселенців. Як їх реалізувати?», в якому від Державної міграційної служби взяв участь начальник Управління ДМС в Запорізькій області Харіна Олександр Леонідович. Також у заході взяли участь представники управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ОДА, регіонального штабу з питань соцзабезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, ГУ юстиції в Запорізькій області, управління соцзахисту населення Запорізької міськради, всеукраїнської ГО «Центр громадських ініціатив», Народної ради, представники вимушених переселенців.

Детальніше... →