• Органи влади
  • Партнери

Новини

В Одесі обговорили питання впровадження «біометричних паспортів»

Розмір шрифту

19 грудня заступник начальника Головного управління ДМС України в Одеській області Яворський С.Х. роз’яснив питання щодо змін в міграційному законодавстві України регіональному телеканалу «Репортер».

Детальніше... →

Працівники міграційної служби Буковини привітали дітей зі святом Миколая

Розмір шрифту

Працівники Управління ДМС України в Чернівецькій області привітали в день Святого Миколая зі святом своїх особливих підшефних – вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1, де навчаються діти з вадами слуху.

Детальніше... →

На Буковині відбудеться «День відкритих дверей»

Розмір шрифту

Консультації з основних напрямків діяльності міграційної служби – з питань оформлення паспортних документів, реєстрації місця проживання, набуття громадянства України, оформлення посвідки на тимчасове або постійне проживання для іноземців, надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту – буковинці та переселенці з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим  зможуть отримати ближчої суботи в Управлінні та всіх підрозділах ДМС в Чернівецькій області.

Детальніше... →

В міграційній службі Вінниччини відбудеться день відкритих дверей

Розмір шрифту

З метою інформування громадян про міграційне законодавство та про роботу міграційної служби, у суботу 20 грудня в усіх структурних та територіальних підрозділах Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області буде проведено день відкритих дверей.

Детальніше... →

Працівники ГУДМС України в Харківській області взяли учать у міжвідомчій нараді щодо іноземних громадян

Розмір шрифту

17 грудня проведено міжвідомчу нараду з питання реєстрації місця проживання/перебування іноземців, зокрема осіб, які потребують додаткового захисту, шукачів притулку з метою реалізації їх прав на соціальний захист. Захід відбувся на виконання доручення Мінсоцполітики України.

Детальніше... →

У Кіровограді підвели підсумки роботи обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення за 2014 рік

Розмір шрифту

18 грудня відбулось підсумкове засідання Кіровоградської обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Івана Владова. У засіданні взяла участь юрисконсульт УДМС України в Кіровоградській області Олена Сьоміна.

Детальніше... →

У Бобровиці привітали родину переселенців із зони проведення АТО з новонародженою дитиною

Розмір шрифту

16 грудня  представники Управління ДМС України Чернігівській області, на чолі з начальником Ксенією Лук’янець, привітали вимушених переселенців із зони проведення АТО, з новонародженою дитиною. Подружжя з двома дітьми прибуло до Бобровиці із селища Кіровське Донецької області на початку літа. Тут їх одразу розмістили у Пункті перебування тимчасових переселенців, де під час робочого візиту і познайомилася з ними начальник міграційної служби Чернігівщини Ксенія Лук’янець.  

Детальніше... →

Начальник міграційної служби Чернігівщини розповіла журналістам про впровадження біометричних паспортів

Розмір шрифту

17 грудня Управління ДМС в Чернігівській області відвідали кореспонденти міського телеканалу «Дитинець». Медійників цікавила тема впровадження біометричних документів: умови та строки оформлення,  вартість, яким саме буде паспорт, його переваги над чинним, а також питання строку і часу оформлення.

Детальніше... →

В Управлінні ДМС в Київській області відбудеться день відкритих дверей

Розмір шрифту

З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності Державної міграційної служби та підвищення інформованості населення про порядок отримання адміністративних послуг у сфері міграції, 20.12.2014 року в Управлінні ДМС України в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Петропавлівська, 11, відбудеться «День відкритих дверей» з 09.00 до 16.00.

До Дня Святого Миколая працівники міграційної служби Рівненщини надіслали допомога бійцям АТО

Розмір шрифту

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, працівники УДМС України в Рівненській області відправили бійцям  в зону проведення АТО маскувальні сітки. Впродовж грудня працівники служби разом зі своїми родинами спільно з рівненськими волонтерами, щовечора власними руками майстрували сітки. В такий спосіб, співробітники УДМС долучилися до благодійної акції «Допоможи військовим», яка нині триває по всій Україні.

Детальніше... →