• Органи влади
  • Партнери

Новини

На Тернопільщині уродженець Македонії отримав український паспорт

Розмір шрифту

Доля людини – непередбачувана. Буває, народжується в одній країні, зростає в іншій, доживати віку їде до третьої. Мабуть не думалося й уродженцеві міста Куманово Республіки Македонія Якупу Аслановські, що вже у зрілому віці змінить громадянство і стане українцем.

Детальніше... →

Працівники Управління ДМС в Чернівецькій області привітали підшефних з днем знань

Розмір шрифту

З Днем знань та початком нового навчального року учнів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 для дітей з вадами слуху традиційно привітали чернівецькі міграційники.

Детальніше... →

У м. Харкові виявлено нелегальних мігрантів

Розмір шрифту

28 серпня 2015 року, в рамках операції "Кордон-2015" була здійснена перевірка гуртожитку за адресою м. Харків, Стадіонний проїзд 14.

Детальніше... →

Столична міграційна служба взяла участь у «круглому столі» з питань допомоги ВІЛ-позитивним особам

Розмір шрифту

27 серпня у Києві відбувся «круглий стіл» з питань допомоги ВІЛ-позитивним внутрішньо переміщеним особам (ВПО), ініційований Київським відділенням Мережі ЛЖВ у рамках проекту «Захист прав ВПО, які живуть з ВІЛ у м. Києві» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Детальніше... →

Проведено моніторинг умов перебування іноземців та осіб без громадянства в пунктах їх тимчасового перебування або розміщення

Розмір шрифту

З 10 по 21 серпня 2015 року у рамках реалізації проекту «Пілотна ініціатива моніторингу реадмісії в Україні та Пакистані (МОНІТОР)» ДМС разом з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні, Представництвом УВКБ ООН в Україні та за участі представника Уповноваженого ВРУ з прав людини було проведено моніторинг умов перебування іноземців та осіб без громадянства, розміщених у Волинському, Чернігівському ПТПІ та Одеському, Закарпатському ПТРБ ДМС.

Детальніше... →

У Києві презентували соціальний ролик "Надія є" на підтримку біженців в Україні

Розмір шрифту

У Києві офіційно представлено соціальний відеоролик, який покликаний привернути увагу держави до проблеми біженців в Україні. Музичною основою для відеоролика стала відома пісня українського музичного гурту «Mad Heads XL» "Надія є". 

Детальніше... →

Упродовж проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2015» на Чернігівщині здійснено 468 перевірок об’єктів

Розмір шрифту

З 15 червня до 17 серпня 2015 року в Чернігівській області проводилась спільна прикордонна операція «Кордон-2015».

Детальніше... →

52 іноземці мають примусово покинути Львівщину

Розмір шрифту

На Львівщині завершилась спільна операція із виявлення нелегальних мігрантів «Кордон-2015».  Операція проводилась за участю  регіональних підрозділів Державної прикордонної служби, СБУ, Головного Управління Міністерства внутрішніх справ, оперативного управління Державної фіскальної служби, Львівської залізниці та Головного управління державної міграційної служби у Львівській області.

Детальніше... →

Цьогоріч на Чернігівщині вдвічі більше громадян отримали дозволи для виїзду на постійне місце проживання в інші країни, порівняно з минулим роком

Розмір шрифту

Упродовж  7 місяців 2015 року в УДМС України в Чернігівській області  131 громадянин України отримав дозвіл для виїзду на постійне місце проживання до інших країн. За аналогічний період 2014 року виявили бажання виїхати на постійне місце проживання за кордон 59 громадян.

Детальніше... →

В Кельменцях шукали дієвих методів скорочення безгромадянства

Розмір шрифту

В рамках проекту зі скорочення без громадянства осіб молдавської національності, спричиненого розпадом СРСР, що реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» і Всеукраїнським громадським партнерством «Ініціатива з подолання без громадянства в Україні» за фінансування Європейського Союзу в Кельменцях відбувся практичний семінар на тему «Застосування міжнародних стандартів та досвіду для подолання без громадянства в Україні». 

Детальніше... →