• Органи влади
  • Партнери

Новини

На Полтавщині проведено круглий стіл з питань документування засуджених, звільнених з місць позбавлення волі та бездомних громадян

Розмір шрифту

На днях у приміщенні Крюківської районної ради у місті Кременчуці за ініціативи Крюківського районного відділу у місті Кременчуці УДМС України в Полтавській області проведено круглий стіл з питань документування засуджених, звільнених з місць позбавлення волі та бездомних громадян.

Детальніше... →

В Житомирі громадянину, який прибув з району проведення АТО видали вперше паспорт громадянина України

Розмір шрифту

23 липня уродженець Луганської області, який залишив зону проведення АТО, при досягненні 16 років отримав вперше паспорт громадянина України. Чоловік висловив слова подяки працівникові УДМС за оперативно надану допомогу.

Детальніше... →

Начальник Управління ДМС Вінниччини надавав відповіді глядачам у прямому телеефірі

Розмір шрифту

23 липня начальник УДМС України у Вінницькій області Б.О. Наливайко надав інтерв’ю журналісту Вінницької обласної телерадіол компанії «ВДТ». У прямому ефірі відбулось спілкування з телеглядачами, у ході якого надавались відповіді на їх запитання.

Детальніше... →

Начальник УДМС України в Рівненській області взяла участь у семінарі-тренінгу щодо вдосконалення роботи ЦНАП

Розмір шрифту

22-23 липня в Рівненській обласній адміністрації проведено семінар-тренінг на тему: «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг».

Детальніше... →

В ГУДМС України у Харківській області вручили паспорт переселенцю зі Слов’янська

Розмір шрифту

На прийом до керівництва ГУДМС України в Харківській області звернулися чоловік та дружина з двома малолітніми дітьми, які були вимушені переїхати зі Слов’янська до м. Харкова. На будівлю родини Сергія впав снаряд з вибухівкою та розтрощив дах, а також гараж, який стояв у дворі біля будинку. Саме в ньому знаходились документи чоловіка.

Детальніше... →

У Київській області проведено заходи з протидії нелегальній міграції

Розмір шрифту

22 липня працівниками Управління ДМС України в Київській області, спільно з працівниками МВС проведено перевірку ряду підприємств у Києво-Святошинському районі області, зокрема продовольчий ринок та торговельні площадки з реалізації будівельних матеріалів.

Детальніше... →

В Харкові відбулась зустріч з Головою представництва МОМ в Україні

Розмір шрифту

22 липня відбулась зустріч керівництва обласної державної адміністрації з Послом, Головою представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Паном Манфредом Профазі, на яку також були запрошені представники ГУДМС України в Харківській області.

Детальніше... →

Проведено моніторинг знань співробітників міграційної служби в Харківській області

Розмір шрифту

З 7 по 22 липня відбувся моніторинг знань співробітників в ГУДМС України в Харківській області.

Детальніше... →

Керівник міграційної служби Рівненщини отримала відзнаку від Всеукраїнської академії культурної спадщини українського козацтва

Розмір шрифту

21 липня представники  Рівненського округу українського козацтва Управління ДМС України в Рівненській області відвідали. Його очільник Леонтій Самчук нагородив почесною грамотою імені Гетьмана Богдана Хмельницького начальника Управління Лілію Драпчинську за розвиток козацького руху та академічної праці в сфері відродження історичної і культурної спадщини. Крім того, Лілії Драпчинській обласною громадською організацією «Академія культурної спадщини українського козацтва», присвоєно звання берегині українського козацтва.

Детальніше... →

На Волині віддали шану визволителям

Розмір шрифту

Цьогоріч Волинь святкує 70 річницю визволення від фашистських окупантів.

Детальніше... →