• Органи влади
  • Партнери

Новини

На Буковині відкрили третю за рік робочу станцію з оформлення та видачі закордонного паспорта

Розмір шрифту

Третю за літо робочу станцію з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та базі територіальних підрозділів ДМС відкрили в Чернівецькій області. В травні аналогічна подія відбулася у Вижниці,  в червні – у Глибоці, а в липні – в одному з найвіддаленіших райцентрів області Сокирянах. 

Детальніше... →

В Чернігові відбулося позачергове – 27 пленарне засідання сесії обласної ради

Розмір шрифту

30 липня 2015 року голова обласної ради Микола Звєрєв разом зі своїм заступником Валентином Мельничуком та головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем провів засідання президії, спільне засідання всіх одинадцяти постійних комісій ради та 27-му позачергову сесію обласного представницького органу Чернігівщини. У засіданні  також  взяли участь керівники установ та організацій області, зокрема начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Детальніше... →

Начальник УДМС Хмельниччини взяв участь у розширеній колегії по підведенням підсумків за I півріччя 2015 року

Розмір шрифту

В приміщенні Хмельницької ОДА під керівництвом очільника області Михайла Загородного відбулось розширене засідання колегії.

Детальніше... →

На Тернопіллі паспорт громадянина України отримала трійця братів

Розмір шрифту Нещодавно ще на трьох повноправних громадян України стало більше. Троє 16-річних братів-близнюків – Віталій, Віктор і Володимир Головатюки із Вишнівця Збаразького району Тернопільської області отримали паспорти громадянина України.

Детальніше... →

Міграційники Буковини зустрілися з ймовірними працедавцями «нелегалів»

Розмір шрифту

Ефективність спільних дій щодо  протидії незаконній міграції обговорювали  під час робочої наради начальник відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції УДМС в Чернівецькій області Едуард Дудкевич, заступник Владислав Ксенюк, завідувач сектору протидії нелегальній міграції Ігор Тютюнник та представники адміністрацій чернівецьких ринків.

Детальніше... →

На Буковині вшанували першого автономного бургомістра Чернівців

Розмір шрифту

В урочистій церемонії відкриття погруддя першому бургомістру Чернівців, вірменину Якобу фон Петровичу взяв участь начальник УДМС в Чернівецькій області Віталій Вербицький.

Детальніше... →

В Чернівцях навчалися роботі з іноземцями та особами без громадянства

Розмір шрифту

Навчання з працівниками територіальних підрозділів, які відповідають за роботу по справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції відбулося в Управлінні ДМС в Чернівецькій області.

Детальніше... →

На Херсонщині 160 іноземців та осіб без громадянства отримали спеціальний дозвіл для в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї

Розмір шрифту

З початком дії  Постанови КМУ від 04.06.2015 року № 367 “Про затвердження Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї», до Управління міграційної служби Херсонщини звертаються іноземці та особи без громадянства (ОБГ), бажаючі потрапити до АР Крим. 

Детальніше... →

В Одесі підвели підсумки за перше півріччя

Розмір шрифту

30 липня поточного року в Одесі проведено підсумки діяльності роботи Головного управління ДМС України в Одеській області з керівниками територіальних та структурних підрозділів. Розширене засідання колегії провели перший заступник начальника Головного управління ДМС України в Одеській області Пасулько В.В. та заступник начальника Головного управління ДМС України в Одеській області Яворський С.Х.

Детальніше... →

Міграційна служба Чернігівщини постійно проводить профілактичні заходи з виявлення фірм-посередників

Розмір шрифту

Керівництво УДМС України в Чернігівській  області тримає на контролі ситуацію щодо виявлення функціонування так званих фірм-посередників, які пропонують населенню послуги з оформлення біометричних документів. Адже у березні нинішнього року, у ході профілактичних заходів, на рекламних плакатах   однієї з туристичних агенцій Чернігова працівники Управління  виявили  неправомірно розміщену рекламу, відповідно до змісту якої турагенція проводить акцію, «Закордонний паспорт в подарунок». В результаті чого начальник міграційної служби Чернігівщини Ксенія Лук’янець вжила невідкладних заходів -   направила листа до Інспекції з питань захисту прав споживачів у Чернігівській області щодо усунення зазначеного правопорушення туристичною агенцію при розміщенні реклами.   Адже на думку фахівців Управляння, використання такої реклами неправомірне і негативно впливає на репутацію  та імідж  Державної міграційної служби України.

Детальніше... →